„ЈЕДНО ОГРОМНО ХВАЛА, ХВАЛА СВИМ ГРАЂАНИМА“ Вучић: Још једном их позивам да 27. дођу у Београд, ни против кога за нашу Србију

Foto: Instagram/avucic

PREDSEDNIK Vučić ratyi o romani gavda so Kina, Rusi, Ukraine thaj Emiratar. Sar ande, o derdeti-sama šukar džanes sar o sweto romengiri Serbia so dikhla te aven ande Beograd pe 27.

 – Надам се да ћемо убрзано остваривати своје обавезе. Надам се да ће доћи ддо прекида сукбоба између Русије и Украјине. Доказали смо свој пријтељски однос кад је било најтеже према РФ. Много са Запада питају за наше односе са Кинезима. Добре смо резултате постизали. То је како људи живе – рекао је председник Вучић.

 – Једно огромно хвала, хвала свим грађанима. Још једном их позивам да 27. дођу у Београд, ни против кога за нашу Србију – истакао је председник.

Хвала председнику Сију ( на писму, прим аут.), некад сам и безобразан кад тражим ствари за своју земљу. Шеик Мухамед ме питао шта желим, рекао сам ништа. Седимо у либанском ресторану, дошао сам само да питам какве ствари можено да урадимо за Србију. Заволео ме и од тада смо као браћа. Захваљујући Сију нама живи Подунавски округ. Захваљујући Сију 5.000 породица има хлеба да једе и преко хлеба. Политика је борба за нашу земљу, грађане, да покажете најбоље резултате, политика је поштовање које ваша земља заслкужи у Европи и свету. Љубави нема између земаља, само интерес и поштовање – закључио је председник Вучић.

Source: novosti.rs